Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Mám přechodný pobyt na Praze 1, mám nárok na parkovací kartu pro rezidenta?

Dobrý den. Mám dve otázky. Mám prechodný pobyt v mestskej časti Praha 1, chcem sa spýtať či mám nárok na parkovaciu kartu ak mám vozidlo prihlásené na Slovensku a aká je cena. Priatelka má taktiež prech. pobyt v mestskej časti Praha 1, avšak vozidlo, na ktoré kartu plánuje pouzit je prihlásené v inom okrese a na majitela firmy v ktorej pracuje.Je mozné získat parkovaciu kartu? Dakujem za odp.
Dobrý den,

ani v jednom z popisovaných případů nemáte nárok na parkovací kartu. Veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, dále Městská část, Rozcestník Praha 1, Doprava a parkování, rubrika Doprava, parkování a úklid, dále Zóna placeného stání, Metodika pro výdej parkovacích lístků a karet ... V případě jakýchkoliv nejasností, prosím, kontaktujte zaměstnance výdejny parkovacích karet, nejlépe telefonicky - tel. 221 097 176, 221 097 179 nebo 221 097 180. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení