Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Zásobování prádlem pro hotel Coloseum

Dobrý den,jako zaměstnanec firmy poskytujicí služby prádelny pro hotel Coloseum dělám závoz čistého a odvoz špinavého prádla pro hotel v ulici Myslíkova 282/26, 120 00 Nové Město minimálně 4-5krát do týdne.S parkováním a stáním v dané lokalitě velký problém .U hotelu nelze zaparkovat,nebo se dopustit přestupku stání na chodníku.Na tramvajovém pásu jsem vyloučil ,nemožné.Za stání na chodníku jsem už byl několikrát pokutován městskou policií.Mohu Vás poprosit o možné řešení?Děkuji.

Dobrý den,
v tomto případě Vám neumíme s přesností odpovědět, jelikož Vámi udávaná lokalita se nachází na území MČ Praha 2 a komunikace je ve státní správě Odboru dopravních agend Magistrátu hl. m. Prahy. Obecně ale platí, že musíte dodržovat předpisy v silničním provozu a můžete tedy stát s vozidlem na místech k tomu určených a povolených. Pokud nelze přímo na místě s vozidlem stát, tak je nutné zastavit na nejbližším možném místě a zboží přivést na vozíku. Opravdu není v žádných silách před každou provozovnou, či hotelem zajistit stání vozidel.
S pozdravem

Pavel Kotlár

dopravní značení