Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Parkování v okolí Malostranského nám.

v utery jsem byla na pracovni akci v budove HAMU na Malostran. namesti. tzn., dovoz spousty materialu, tezke predmety apod. S hruzou jsem zjistila, ze je nejenom zrusene parkoviste, ktere bylo siroko daleko jedine, ale ze zadna nova mista nejsou !!! a to jsem vecer pred akci na internetu vyhledavala informace o zonach a parkovani v okoli ... zakreslene ,,smisene zony vubec neodpovidaji " oranzove jsou beznadejne obsazene ! V modrych bylo dost volnych mist, ale stiraci karticka se neda nikde koupit !!! Pochopila jsem spravne, ze jedinym cilem je sikana ridicu a zvyseni prijmu mestske pokladny ??? Nic jineho mi totiz rozum nebere !
Dobrý den,

komunikace na Malostranském náměstí je ve správě Magistrátu hl. m. Prahy, s dotazy k jejímu zrušení se obracejte na Odbor dopravních agend MHMP, Jungamnnova 39/25, Praha 1. Stírací parkovací lístek je možné zakoupit v předstihu na Městských částech v Praze 1,2, 3 a 7. Od 1.10.2017 bude parkování v modrých zónách možno zaplatit přes mobilní telefon. Více na www.parkujvklidu.cz.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení