Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Rekonstrukce v ulici Pařížská

Dobrý den, pracujeme na rekonstrukci prodejny Céline, ulice Pařížská 97/15. Dá se zde zaplatit rezervace 1 místa na parkování? Když ne tak alespoň na složení materiálu, cca 1-2 hodiny.
Dobrý den,

v ul. Pařížská před prodejnou je vyznačena "modrá" zóna, ve které můžete bezplatně parkovat (zásobovat) denně v době od 6:00 do 8:00 hod. V případě potřeby parkování v jiném čase doporučujeme zakoupit 2hod. nebo 10hod. parkovací lístky nebo zakoupit abonentní parkovací kartu pro právnické nebo fyzické osoby podnikající dočasně působící na zakázce (tj. pro řemeslníky) do "modré" zóny. Veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, dále Městská část, Rozcestník Praha 1, Doprava a parkování, rubrika Doprava, parkování a úklid, dále Zóna placeného stání, Metodika pro výdej parkovacích lístků a karet ... V případě jakýchkoliv nejasností, prosím, kontaktujte zaměstnance výdejny parkovacích karet, nejlépe telefonicky - tel. 221 097 176, 221 097 179 nebo 221 097 180. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení