Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Filmaři v Tyršově domě

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdo dává povolení filmařům, kteří parkují v Tyršově domě (předpokládám, že p. Lomecký), aby obtěžovali místní hlukem v nočních hodinách? Dnes v 0.45 hodin se snažili vyjet z parkoviště do Všehrdovy ulice s náklaďákem a přívěsem, což jim zabralo opravdu hodně času, kdy jsme slyšeli nejenom hluk z těchto velkých aut, která do centra rozhodně nepatří, ale navíc i pokřikování několika lidí, kteří se snažili řidiče navést na správnou cestu. Díky nim se nám vzbudily děti, které šly v důsledku toho ráno do školy nevyspalé. Takto Praha 1 docílí toho, že se stane mrtvou čtvrtí, jelikož se v takovýchto podmínkách nedá žít. Pokud píšu na nesprávný obor, prosím, předejte mojí stížnost dál - např. p. starostovi. Děkuji.
Dobrý den,
Vámi uváděná plocha (parcela č. 315) v Praze 1 na Malá Straně na kterém stojí zaparkovaná motorová vozidla je ve vlastnictví České obce sokolské. Jelikož se jedná o uzavřenou plochu v soukromém vlastnictví záleží pouze na vlastníkovi tohoto pozemku komu na této ploše dovolí stát s vozidly. K tomuto povolení stání vozidel nemusí Česká obec sokolská žádat jiný orgán k odsouhlasení, ani nikdo nemůže majitele pozemku nijak přinutit zakázat toto povolení udělovat a nařizovat koho má do objektu vpouštět, či nikoliv.

S pozdravem
Pavel Kotlár
dopravní značení