Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Zákaz parkování v ulici Všehrdova

Dobrý den, dne 8.3.2017 má být zákaz parkování ve Všehrdově ulici (část naproti Petřínu) z důvodu natáčení, ale na vašich stránkách nic takového není, rovněž nedošlo manželovi upozornění na e-mail. Minuly týden nám ulici zabraly tři dodávky z důvodu natáčení, povolení zřejmě žádné neměli, pouze non-stop hlídače. Můžete, prosim, prošetřit? Děkuji.


Dobrý den,
informace na internetových stránkách Úřadu Městské části Praha 1 a zasílání e-mailů provádíme u zvláštního užívání místních komunikací většího časového a plošného rozsahu. Potvrzujeme Vám, že filmová produkce má povoleno stání v ulici Všehrdova č. 23 - 27, Praha 1 pro termín St 08.03.2017 08:00 - 22:00 hodin a to v celkovém rozsahu 70 m2. Jak uvádíte stání vozidel v Zóně placeného stání v minulém týdnu se velice obtížně zjišťuje o jaká vozidla se jednalo. Toto není takřka možné zjistit, pouze na základě případné pořízené dokumentace. V případě podezření neoprávněného stání vozidel v Zóně placeného stání je nejefektivnější přivolat policii, která je kompetentní k řešení přestupků v dopravě.

S pozdravem
Pavel Kotlár
dopravní značení