Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Firemní večírek v Celetné

Dobrý den. Pořádáme v restauraci na adrese Celetná 563/22 firemní večírek. Pro dodavatele potřebuji v blízkosti zajistit parkování, jelikož bude přenášet těžké objekty. Jednalo by se o parkování dne 19. 1. v časech 16.00-17.00 a poté v noci v čase 01.00-02.00. Autem zde vždy pouze zastavujeme nejblíže v ulici Malá Štupartská nebo na Ovocném trhu, ale nejsem si jistá, zda zde lze zajistit krátkodobé parkování. Na koho se mám prosím obrátit? Předem děkuji.
Dobrý den,

pěší zóna v Celetné ulici je obslužná denně v době 6-9 a 20-22 hod. Doporučujeme využít tuto dobu pro závoz/odvoz materiálu na firemní večírek. Parkování v "modré" zóně v okolí je možné pomocí 2hod. parkovacích lístků, avšak pouze pro vozidlo do 3,5 t. V návštěvnické zóně např. v ul. Na příkopě (oranžová zóna) je parkování denně v době 18-08 hod. zdarma. Lze využít i veřejné hromadné garáže - např. pod OD Kotva nebo nákupním centrem Palladium. Veškeré informace naleznete na www.praha1.cz, dále rubrika Doprava, parkování a úklid, dále Zóna placeného stání.

S pozdravem

Zuzana Málková
vedoucí oddělení