Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Komplexní úklid komunikací - podzim 2014

Aktuality:

Komplexní úklid komunikací - podzim 2014
27-8-2014

Komplexní úklid komunikací - podzim 2014

Během čtyř podzimních víkendů od soboty 13.září (termíny 13.9. - 14.9. - 20.9. - 21.9. - 4.10. - 11.10. - 12.10.2014 čas: 8:00 - 15:00 hod.) proběhne na celém území Městské části Praha 1 podzimní etapa komplexního úklidu komunikací - chodníků a vozovek. Radnice se bude snažit, aby byl plošný úklid všech komunikací proveden co nejpečlivěji, bohužel řada bezohledných řidičů její práci značně komplikuje. Respektujte proto, prosíme, příslušné pokyny a dopravní značení.

Během čtyř podzimních víkendů od soboty 13.září (termíny 13.9. - 14.9. - 20.9. - 21.9. - 4.10. - 11.10. - 12.10.2014 čas: 8:00 - 15:00 hod.) proběhne na celém území Městské části Praha 1 podzimní etapa komplexního úklidu komunikací - chodníků a vozovek. Radnice se bude snažit, aby byl plošný úklid všech komunikací proveden co nejpečlivěji, bohužel řada bezohledných řidičů její práci značně komplikuje. Respektujte proto, prosíme, příslušné pokyny a dopravní značení.

Seznam bloků a rozdělení ulic

Kliknutím na náhled mapky otevřete mapu v novém okně ve formátu Adobe PDF nebo si ji můžete pravým tlačítkem myši stáhnout do počítaače volbou "Ulož jako
Kliknutím na náhled mapky otevřete mapu v novém okně ve formátu Adobe PDF
nebo si ji můžete pravým tlačítkem myši stáhnout do počítaače volbou "Ulož jako

Seznam bloků, ulic a termíny provádění

Blok č. 1 – stanoviště strojů Národní č. 10 (palác Dunaj) 13.9.2014 SOBOTA

ulice Betlémská ( Divadelní - Smetanovo nábřeží)
Černá
Divadelní vč. slepého úseku (NN 2153)
Křemencova
Masarykovo nábřeží (v úseku Národní – Myslíkova)
Mikulandská
Na struze
Národní
Opatovická
Ostrovní
Pštrossova vč.slepého úseku (NN1434 + NN1435)
Purkyňova
Spálená (v úseku Myslíkova – Národní)
Šítkova
V jirchářích
Vladislavova
Vojtěšská
Voršilská

Blok č. 2 – stanoviště strojů v ul. Štěpánská x Žitná 20.9.2014 SOBOTA

ulice Čelakovského sady (v úseku Legerova - Mezibranská)
Jungmannova
Jungmannovo náměstí
Karlovo náměstí (v úseku Žitná – Vodičkova, pravá strana)
Krakovská
Lazarská
M. Rettigové
Mezibranská
Myslíkova (v úseku Spálená – Masarykovo nábřeží, pravá strana)
Navrátilova
Palackého
Příčná
Řeznická
Školská
Štěpánská (Žitná – Václavské náměstí)
V jámě
Ve Smečkách
Vodičkova

Blok č. 3 – stanoviště strojů v ul. Lannova (u parku) 20.9.2014 SOBOTA

ulice Barvířská
Benediktská
Helmova
Jakubská
Klimentská (v úseku Revoluční – Holbova)
Lannova (v úseku Nové mlýny – Barvířská)
Lodecká
Lodní mlýny
Králodvorská
Malá Štupartská
Masná (část komunikace směrem k ul. Týnská)
Mlynářská
Nové mlýny (v úseku Lannova – Klimentská)
Novomlýnská
Petrské náměstí (mimo úsek Petrská – Truhlářská)
Půtova
Revoluční (po vjezdy do podzemních garáží)
Rybná (v úseku Benediktská – Králodvorská)
Samcova
Soukenická
Stárkova
Štupartská
Templová
Týnská (v úseku Malá Štupartská – Týnská ulička)
U nemocenské pojišťovny
U Obecního domu
U Prašné brány ( U Obecního domu – Celetná)

Blok č. 4 – stanoviště strojů v ul. Na Florenci (proti vydavatelství) 21.9.2014 NEDĚLE

ulice Biskupská
Biskupský dvůr
Havlíčkova
Hybernská
Na Florenci
Na poříčí (po pěší zónu)
náměstí Republiky (bez pěší zóny)
Petrská
Petrské náměstí (Petrská – Truhlářská)
Těšnov
Truhlářská
V celnici
Zlatnická

Blok č. 5 – stanoviště strojů na Václavském nám. (u obchod. domu Baťa) 13.9.2014 SOBOTA

ulice Olivová
Politických vězňů
Václavské náměstí
Washingtonova

Blok č. 6 – stanoviště strojů v ul. Na Příkopě x Hybernská (před ČNB) 14.9.2014 NEDĚLE

ulice Jindřišská (zač. u č. 10)
Na příkopě (v úseku Panská – Hybernská)
Nekázanka
Panská
Senovážná
Senovážné náměstí (v úseku Jindřišská – Dlážděná)
V cípu

Blok č. 7 – staniště strojů v ul. Opletalova x Senovážné náměstí 14.9.2014 NEDĚLE

ulice Bolzanova
Dlážděná
Jeruzalémská
NN124 – slepý úsek za kostelem
Opletalova
Růžová
Senovážné náměstí
U Bulhara
U půjčovny

Blok č. 8 – stanoviště strojů v ul. Uhelný trh 21.9.2014 NEDĚLE

ulice Anenská (v úseku Smetanovo nábř. – Anenské nám. ruční č.)
Anenské náměstí
Bartolomějská
Betlémská (v úseku Divadelní – Betlémské náměstí, v úseku Divadelní- K. Světlé ruční č.)
Betlémské náměstí
Boršov
Havelská (Havelská ul. – Melantrichova)
Havelská ulička
Husova (v úseku Na Perštýně – Karlova)
Jilská (Na Perštýně – Zlatá)
Karoliny Světlé
Konviktská
Krocínova
Liliová
Martinská
Melantrichova (v úseku Michalská – Rytířská)
Michalská (v úseku Uhelný trh – Hlavsova ruční č.)
Na Perštýně
Na zábradlí
Náprstkova
Perlová
Rytířská
Řetězová (v úseku Husova – až slepý úsek)
Skořepka
Smetanovo nábřeží (v úseku Národní – Karoliny Světlé: pravá strana pouze
strojní č.)
U Dobřenských
Uhelný trh
Vejvodova
Zlatá (Husova – Jilská)

Blok č. 9 – stanoviště strojů na Mariánském nám. 11.10.2014 SOBOTA

ulice Alšovo nábřeží (v úseku Veleslavínova – Platnéřská)
Břehová
Dlouhá (v úseku Staroměstské náměstí – Dušní)
Dvořákovo nábřeží (v úseku Čechův most – Na rejdišti; levá strana pouze strojní č.)
Husova (Karlova – Mariánské náměstí)
Jáchymova
Jilská (v úseku Karlova – Jalovcová)
Kaprova
Karlova (v úseku Liliová – Malé náměstí)
Linhartská
Maiselova
Malé náměstí
Mariánské náměstí (část)
Na rejdišti (v úseku Dvořákovo nábřeží – 17. Listopadu; levá strana pouze
strojní č.)
Náměstí Franze Kafky
Pařížská
Platnéřská
Seminářská
Staroměstské náměstí (v úseku Pařížská – Dlouhá)
Široká (v úseku nám. Jana Palacha – Pařížská)
U radnice
U starého hřbitova
Valentinská
Veleslavínova
Žatecká

Blok č. 10 – stanoviště strojů v ul. Kozí x Haštalská 12.10.2014 NEDĚLE

ulice Anežská
Bílkova
Dlouhá (v úseku Dušní – Revoluční)
Dušní
Elišky Krásnohorské (v úseku Bílkova – Široká)
Haštalská
Haštalské náměstí
Hradební (v úseku Řásnovka – Dlouhá)
K Haštalu
Klášterská
Kostečná
Kozí (mimo úsek Vězeňská – Bílkova)
Masná
Rámová
Rybná (v úseku Haštalská – Benediktská)
Řásnovka (v úseku Revoluční - Klášterská vč. parkoviště před TSK)
Salvátorská
Široká (v úseku Pařížská – Dušní)
U milosrdných
U obecního dvora
U staré školy
U Svatého Ducha
V kolkovně
Vězeňská
Za Haštalem

Blok č. 11 – stanoviště strojů v ul. Pohořelec 11.10.2014 SOBOTA

ulice Gogolova
Karmelitská (v úseku Újezd – Malostranské náměstí)
Kosárkovo nábřeží ( U železné lávky – Klárov)
Na baště sv. Tomáše
Na Opyši
Nerudova
Pohořelec (mimo úseku Dlabačov – Keplerova)
Sněmovní
Thunovská
Tomášská (pouze strojní čištění)
U železné lávky
Újezd (v úseku Vítězná – Karmelitská)
Úvoz
Valdštejnská (pouze strojní čištění)
Valdštejnské náměstí (průjezd - pouze strojní čištění)
Valdštejnské náměstí (slepý úsek)
Zámecká

Blok č. 12 – stanoviště strojů v ul. Hellichova 12.10.2014 NEDĚLE

ulice Besední
Harantova
Hellichova vč. parkoviště
Hroznová
Lázeňská
Malostranské nábřeží (v úseku Vítězná – schody do Říční)
Maltézské náměstí
Nebovidská
Nosticova
Pelclova (v úseku Nebovidská – Nosticova)
Prokopská
Říční
Šeříková (v úseku Říční – Vítězná)
U lanové dráhy
U Sovových mlýnů (Hroznová – Na Kampě)
Velkopřevorské náměstí
Vítězná (v úseku Všehrdova – Malostranské náměstí)
Všehrdova

Blok č. 13 – stanoviště strojů na Hradčanském náměstí 4.10.2014 SOBOTA

ulice Černínská (pouze ruční č.) Hradčanské náměstí
Kanovnická
Kapucínská (pouze ruční č.)
Ke Hradu
Loretánská
Loretánské náměstí (mimo úseku před Ministerstvem zahraničních věcí ČR)
Na náspu
Nový Svět (pouze ruční č.)
U Brusnice
U kasáren

Blok č. 14 – stanoviště strojů na Malostranském náměstí –horní část 4.10.2014 SOBOTA

ulice Břetislavova
Cihelná
Dražického
Dražického náměstí (Mostecká – Dražického)
Jánská
Jánský vršek ( Šporkova – Vlašská)
Josefská
Letenská – část komunikace před Min. financí
Malostranské náměstí
Míšeňská
Mostecká
Šporkova
Tržiště
U Lužického semináře
Vlašská