Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

KOMPLEXNÍ ÚKLID KOMUNIKACÍ 2014 Praha1 - JARO a PODZIM

Úklid bude probíhat  v těchto lokalitách:

Blok č. 1 – stanoviště strojů  Národní č. 10 (palác Dunaj)                                            12. 4. 2014,    13.9.2014

                  ulice    Betlémská ( Divadelní - Smetanovo nábřeží)

                             Černá

                             Divadelní vč. slepého úseku (NN 2153)

                             Křemencova

                             Masarykovo nábřeží (v úseku Národní – Myslíkova)

                             Mikulandská

                             Na struze

                             Národní

                             Opatovická

                             Ostrovní

                             Pštrossova vč.slepého úseku (NN1434 + NN1435)

                             Purkyňova

                             Spálená (v úseku Myslíkova – Národní)

                             Šítkova

                             V jirchářích

                             Vladislavova

                             Vojtěšská

                             Voršilská

 Blok č. 2 – stanoviště strojů v ul. Štěpánská x Žitná                                   19.4.2014,    20.9.2014

                  ulice    Čelakovského sady  (v úseku Legerova - Mezibranská)

                             Jungmannova

                             Jungmannovo náměstí

                             Karlovo náměstí (v úseku Žitná – Vodičkova, pravá strana)

                             Krakovská

                             Lazarská

                             M. Rettigové

                             Mezibranská

                             Myslíkova (v úseku Spálená – Masarykovo nábřeží, pravá strana)

                             Navrátilova

                             Palackého

                             Příčná

                             Řeznická

                             Školská

                             Štěpánská (Žitná – Václavské náměstí)

                             V jámě

                             Ve Smečkách

                             Vodičkova

 Blok č. 3 – stanoviště strojů v ul. Lannova (u parku)                                      19.4.2014,    20.9.2014

                  ulice    Barvířská

                             Benediktská

                             Helmova

                             Jakubská

                             Klimentská (v úseku Revoluční – Holbova)

                             Lannova (v úseku Nové mlýny – Barvířská)

                             Lodecká

                             Lodní mlýny

                             Králodvorská

                             Malá Štupartská

                             Masná (část komunikace směrem k ul. Týnská)

                             Mlynářská

                             Nové mlýny (v úseku Lannova – Klimentská)

                             Novomlýnská

                             Petrské náměstí (mimo úsek Petrská – Truhlářská)

                             Půtova

                             Revoluční (po vjezdy do podzemních garáží)

                             Rybná (v úseku Benediktská – Králodvorská)

                             Samcova

                             Soukenická

                             Stárkova

                             Štupartská

                             Templová

                             Týnská (v úseku Malá Štupartská – Týnská ulička)

                             U nemocenské pojišťovny

                              U Obecního domu

                              U Prašné brány ( U Obecního domu – Celetná)

 Blok č. 4 – stanoviště strojů v ul. Na Florenci (proti  vydavatelství)                        20.4.2014,    21.9.2014

                  ulice    Biskupská

                             Biskupský dvůr

                             Havlíčkova

                             Hybernská

                             Na Florenci

                             Na poříčí (po pěší zónu)

                             náměstí Republiky (bez pěší zóny)

                             Petrská

                             Petrské náměstí  (Petrská – Truhlářská)

                             Těšnov

                             Truhlářská

                             V celnici

                             Zlatnická

 Blok č. 5 – stanoviště strojů na Václavském nám. (u obchod. domu Baťa)                   12.4. 2014,    13.9.2014

                  ulice    Olivová

                             Politických vězňů

                             Václavské náměstí

                             Washingtonova

 Blok č. 6 – stanoviště strojů v ul. Na Příkopě x Hybernská (před ČNB)             13.4.2014,    14.9.2014

                  ulice    Jindřišská (zač. u č. 10)

                             Na příkopě (v úseku Panská – Hybernská)

                             Nekázanka

                             Panská

                             Senovážná

                             Senovážné náměstí (v úseku Jindřišská – Dlážděná)

                              V cípu

 Blok č. 7 – staniště strojů v ul. Opletalova x Senovážné náměstí                              13. 4. 2014,  14.9.2014

                  ulice    Bolzanova

                             Dlážděná

                             Jeruzalémská

                             NN124 – slepý úsek za kostelem

                             Opletalova

                             Růžová

                             Senovážné náměstí

                             U Bulhara

                             U půjčovny

 Blok č. 8 – stanoviště strojů v ul. Uhelný trh                                                 20.4.2014,  21.9.2014

                  ulice    Anenská (v úseku Smetanovo nábř.  – Anenské nám. ruční č.)

                             Anenské náměstí

                             Bartolomějská

                             Betlémská (v úseku Divadelní – Betlémské náměstí, v úseku Divadelní- K. Světlé ruční č.)

                             Betlémské náměstí

                             Boršov

                             Havelská (Havelská ul. – Melantrichova)

                             Havelská ulička

                             Husova (v úseku Na Perštýně – Karlova)

                             Jilská (Na  Perštýně – Zlatá)

                             Karoliny Světlé

                             Konviktská

                             Krocínova

                             Liliová

                             Martinská

                             Melantrichova (v úseku Michalská – Rytířská)

                             Michalská (v úseku Uhelný trh – Hlavsova ruční č.)

                             Na Perštýně

                             Na zábradlí

                             Náprstkova

                             Perlová

                             Rytířská

                             Řetězová (v úseku Husova – až slepý úsek)

                             Skořepka

                             Smetanovo nábřeží (v úseku Národní – Karoliny Světlé: pravá strana pouze strojní č.)

                             U Dobřenských

                             Uhelný trh

                             Vejvodova

                             Zlatá (Husova – Jilská)

 Blok č. 9 – stanoviště strojů na Mariánském nám.                                            26.4.2014,   11.10.2014

                  ulice    Alšovo nábřeží (v úseku Veleslavínova – Platnéřská)

                             Břehová

                             Dlouhá (v úseku Staroměstské náměstí – Dušní)

                             Dvořákovo nábřeží (v úseku Čechův most – Na rejdišti; levá strana pouze strojní č.)

                             Husova (Karlova – Mariánské náměstí)

                             Jáchymova

                             Jilská (v úseku Karlova – Jalovcová)

                             Kaprova

                             Karlova (v úseku Liliová – Malé náměstí)

                             Linhartská

                             Maiselova

                             Malé náměstí

                             Mariánské náměstí (část)

                             Na rejdišti (v úseku Dvořákovo nábřeží – 17. Listopadu; levá strana pouze strojní č.)

                             Náměstí Franze Kafky

                             Pařížská

                             Platnéřská

                             Seminářská

                             Staroměstské náměstí (v úseku Pařížská – Dlouhá)

                             Široká (v úseku nám. Jana Palacha – Pařížská)

                             U radnice

                             U starého hřbitova

                             Valentinská

                             Veleslavínova

                             Žatecká

 Blok č. 10 – stanoviště strojů v ul. Kozí x Haštalská                                          27.4.2014,         12.10.2014

                  ulice    Anežská

                             Bílkova

                             Dlouhá (v úseku Dušní – Revoluční)

                             Dušní

                             Elišky Krásnohorské (v úseku Bílkova – Široká)

                             Haštalská

                             Haštalské náměstí

                             Hradební (v úseku Řásnovka – Dlouhá)

                             K Haštalu

                             Klášterská

                             Kostečná

                             Kozí (mimo úsek Vězeňská – Bílkova)

                             Masná

                             Rámová

                             Rybná (v úseku Haštalská – Benediktská)

                             Řásnovka (v úseku Revoluční - Klášterská vč. parkoviště před TSK)

                             Salvátorská

                             Široká (v úseku Pařížská – Dušní)

                             U milosrdných

                             U obecního dvora

                             U staré školy

                             U Svatého Ducha

                             V kolkovně

                             Vězeňská

                             Za Haštalem

Blok č. 11 – stanoviště strojů v ul. Pohořelec                                         26.4.2014,        11.10.2014

                  ulice    Gogolova

                             Karmelitská (v úseku Újezd – Malostranské náměstí)

                             Kosárkovo nábřeží ( U železné lávky – Klárov)   

                             Na baště sv. Tomáše

                             Na Opyši

                             Nerudova

                             Pohořelec (mimo úseku Dlabačov – Keplerova)

                             Sněmovní

                             Thunovská

                             Tomášská (pouze strojní čištění)

                             U železné lávky

                             Újezd (v úseku Vítězná – Karmelitská)

                             Úvoz

                             Valdštejnská (pouze strojní čištění)

                             Valdštejnské náměstí  (průjezd - pouze strojní čištění)

                             Valdštejnské náměstí (slepý úsek)

                             Zámecká

 Blok č. 12 – stanoviště strojů v ul. Hellichova                                                 27.4.2014,    12.10.2014

                  ulice    Besední

                             Harantova

                             Hellichova vč. parkoviště

                             Hroznová

                             Lázeňská

                             Malostranské nábřeží (v úseku Vítězná – schody do Říční)

                             Maltézské náměstí

                             Nebovidská

                             Nosticova

                             Pelclova (v úseku Nebovidská – Nosticova)

                             Prokopská

                             Říční

                             Šeříková (v úseku Říční – Vítězná)

                             U lanové dráhy

                             U Sovových mlýnů (Hroznová – Na Kampě)

                             Velkopřevorské náměstí

                             Vítězná (v úseku Všehrdova – Malostranské náměstí)

                             Všehrdova

 Blok č. 13 – stanoviště strojů na Hradčanském náměstí                                    3.5.2014,   4.10.2014

               ulice      Černínská   (pouze  ruční č.)

                             Hradčanské náměstí

                             Kanovnická

                             Kapucínská  (pouze ruční č.)

                             Ke Hradu

                             Loretánská

                             Loretánské náměstí (mimo úseku před Ministerstvem zahraničních věcí ČR)

                             Na náspu

                             Nový Svět    (pouze ruční č.)

                             U Brusnice

                             U kasáren 

Blok č. 14 stanoviště strojů na Malostranském náměstí –horní část               3.5.2014,    4.10.2014 

                    ulice     Břetislavova

                                Cihelná

                                Dražického                               

                                Dražického náměstí  (Mostecká – Dražického)

                                Jánská 

                                Jánský vršek ( Šporkova – Vlašská)

                                Josefská

                                Letenská – část komunikace před Min. financí

                                Malostranské náměstí

                                Míšeňská

                                Mostecká

                                Šporkova

                                Tržiště

                                U Lužického semináře

                                Vlašská