Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Územní a časový harmonogram deratizace na rok 2017
23-3-2017

Územní a časový harmonogram deratizace na rok 2017

Praha 1 - Jaro:

3.4. - 28.4.2017

Alšovo nábřeží, nábřeží L. Svobody, Staroměstské náměstí, Slovanský ostrov, Krannerova kašna, Vrchlického sady, Čelakovského sady, podchod mezi Čelakovského sady a MČ Prahy 2, zeleň u Státní opery a nové budovy Národního muzea, podchod pod magistrálou u Státní opery.

2.5. - 31.5.2017

Václavské náměstí - středový pás/zelené plochy, Rytířská, náměstí Republiky a okolí, Jeruzalémská, Jindřišská a okolí, Metro Malostranská a okolí, park Holubička, u Milosrdných sester - zahrada, Františkánská  zahrada, Újezd a okolí, Malá Strana - zelené plochy, park Kampa a plochy podél břehů Vltavy, U Sovových mlýnů, U Plovárny.

1.6. - 30.6.2017

Petřín, Růžový sad, Nebozízek, Pod Zámeckými schody, Hradčany a Loretánské náměstí, park pod Královským letohrádkem, Na Františku - park, Střelecký ostrov, Těšnovský tunel - zeleň, Klárov, plochy pod magistrálou v ulici u Bulhara, U Dobřenských, Smetanovo nábřeží (rabátka na chodnících), Náplavka

Praha 1 - Podzim: 

21.8. - 31.8.2017

Kosárkovo nábřeží, Cihelná, Chotkovy sady, Chotkova, park u Jelení ulice, Ledeburská zahrada, Lobkovická zahrada, zahrada na Valech, Rajská zahrada, U Lužického semináře + park, U Halámků - zeleň.

1.9. - 30.9.2017

Staroměstské náměstí a přilehlé prostory, Františkánská zahrada, náměstí Jana Palacha a okolí, Alšovo nábřeží, Mariánské náměstí a okolí, Lannova + park, nábřeží L. Svobody, Dvořákovo nábřeží, náplavka pod Smetanovým nábřežím, Nábřeží E. Beneše, Slovanský ostrov a Žofín.

2.10. - 31.10.2017

Krannerova kašna, Václavské náměstí - středový pás/zelené plochy, Čelakovského sady + podchod na MČ Prahy 2, Vrchlického sady, Jeruzalémská, Jindřišská a okolí kostela, Petřín, Dušní - okolí kostela,  Senovážné náměstí a okolí, Újezd a okolí, Těšnov.

Toto období bude využíváno na ošetření problémových míst, kde musí být deratizační zásah několikrát opakován. Opakovaná ošetření problematických lokalit s přetrvávajícím výskytem dle pokynů příslušné hygienické stanice a odboru ŽP.  

 Firma HOPE spol. s.r.o., se sídlem Lípová 302, Škvorec 250 83 bude provádět deratizace na Praze 1. K deratizaci budou používány výhradně přípravky registrované v České republice a bude postupováno dle Standardní metodiky ochranné deratizace vydané Statním zdravotním ústavem. Dodržování správného postupu při výkonu deratizačních prací a kontrolu kvality garantuje Hygienická stanice HMP (oddělení DDD HS HMP, jednotlivé pobočky), na kterou se můžete obracet s Vašimi případnými dotazy.