Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Seminář TŘÍDÍM BIOmateriál!
10-8-2016

Seminář TŘÍDÍM BIOmateriál!

 

Vážení,

 

ve dne 22.9.2016 od 16:00 hodin proběhne v zasedací místnosti v pasáži Úřadu městské části Praha 1, na adrese Vodičkova 18 seminář, na téma "Třídím BIOmateriál".

Seminář je zaměřen především na organizace zřizované městskými částmi, pro pracovníky odboru životního prostředí, vedoucí pracovníky firem, odpadové hospodáře firem, bytová družstva a společenství vlastníků, kteří si samy organizují odpadové hospodářství a další pracovníky, kteří ve firmách nebo jiných organizacích řeší environmentální strategie a zavádějí kompostování nebo svoz bioodpadů.

Náplní semináře je informovat účastníky o připravovaných změnách v odpadovém hospodářství a prodiskutovat postup rozšíření systému třídění o biologicky rozložitelnou složku směsného komunálního odpadu. S ohledem na konzultační formát semináře, je kapacita navržena na 20 osob. Seminář se uskuteční při minimální účasti 10 osob. Účast proto prosím potvrďte prostřednictvím formuláře na http://www.kompostuj.cz/projekt-kompostujcz/seminare-konzultace/ 

Pro účastníky semináře jsou připravené dárkové balíčky se sadou na podporu třídění biomateriálu v bytech či ve firmách. Bytové domy či firmy, které se rozhodnout zavést oddělený sběr biomateriálu, získají zdarma tuto sadu pro všechny zúčastněné osoby/byty (platí do vyčerpání zásob).

Seminář je pro návštěvníky zdarma a jeho předpokládaná délka je 1,5 hodiny.

Bližší informace u pana Ing. Zdeňka Krenka, tel. 221 097 506zdenek.krenk@praha1.cz.