Jógové dny dobrých skutků zdarma na náměstí Jana Palacha
16-6-2017

Jógové dny dobrých skutků zdarma na náměstí Jana Palacha

Velké evropské jógové představení v Praze

EVROPSKÁ FEDERACE JÓGY VÁS ZVE K ÚČASTI NA VELKÉ JÓGÓVÉ PŘEDSTAVENÍ PŘI PŘÍLEŽITOSTI MEZINÁRODNÍHO DNE JÓGY

Dne 21. června 2017 od 18:00 hodin (na nám. Jana Palacha, Praha 1)

PŘIPOJTE SE!

Evropská federace jógy ve spolupořadatelství s MČ Praha 1 a ve spolupráci s Českou federací jógy také tento rok pořádá velké evropské jógové představení Jógové dny dobrých skutků „Kulturní jednotlivec – kulturní společnost”, při příležitosti Mezinárodního dne jógy.

Dne 21. června 2017 se bude konat velké evropské jógové představení na nám. Jana Palacha v Praze 1 od 18.00 hodin.

Představení Jógové dny dobrých skutků podporuje zdraví a zdravý způsob života, propaguje sport, kulturu těla a umění pohybu. Všichni milovníci jógy se mohou zúčastnit představení a Pozdravu slunci.

Při jógové představení se shromáždí praktikující jógy z několika evropských zemí, instruktory jógy, studenty Vzdělávacího programu Instruktor jógy YFE, ale také občané a návštěvníci Prahy, kteří budou prostřednictvím médií pozváni, aby se zúčastnili společných cvičení.

Vezměte si s sebou podložku a připojte se! Seriál Pozdrav slunci ukončí Art joga similiris, která v sobě spojuje senzibilitu jógy a umění pohybu.

ÚČAST V PŘEDSTAVENÍ JE ZDARMA.

Velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků si klade za cíl podporovat lidské hodnoty a zdravý životní styl prostřednictvím fyzické aktivity a cvičení. Toto je čtvrtý rok v řadě, kdy je evropské představení pořádáno s úmyslem, že každý rok přibudou další evropská města a větší počet účastníků.

Pro veškeré další informace nás kontaktujte na e-mailu:
yoga.federation.of.europe@gmail.com
www.yoga-federation.eu