Praha dětem - krásné rozloučení s prázdninami
20-8-2015

Praha dětem - krásné rozloučení s prázdninami

Městská část Praha 1 srdečně zve všechny děti i rodiče v neděli 30. srpna na Václavské náměstí, kde se od 12:00 do 17:30 uskuteční celodenní akce Praha dětem. Velkolepé rozloučení s letními prázdninami bude zároveň akcí zaměřenou na bezpečnost dětí a mládeže, dnem plným překvapení, her a atrakcí s mnoha soutěžemi o ceny. V bohatém programu vystoupí mnoho zajímavých účinkujících včetně Leony Machálkové, New Element, či členů fotbalového a hokejového týmu Sparta Praha. Programem provázejí moderátoři Sandra Parmová a Michal Janotka. Účast přislíbili i zástupci BESIPu, Policie ČR, Městské policie hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru a Českého červeného kříže.

Přijďte na Václavské náměstí, přijďte na den plný bezpečné zábavy pro děti i dospělé, přijďte dát Prahu dětem!

Praha dětem

Pozvánka ke stažení v plném rozlišení >>> ZDE <<<