26-4-2014

VI. PEJSKAŘSKÉ SOUSEDSKÉ SETKÁNÍ
KDY: 26.4.2014 od 14 hodin
KDE: Střelecký ostrov

Městská část Praha 1 přichystala pro své občany  VI. PEJSKAŘSKÉ SOUSEDSKÉ SETKÁNÍ, které proběhlo v sobotu 26.4.2013 na Střeleckém ostrově. Návštěvníci mohli shlédnout ukázky kynologického výcviku, dog dancing, agility, dogfrisbee, psí školu a jako novinku „TUŽKOPSI“ – portrétování a namalování obrázku vašeho pejska. Veškeré disciplíny bylo možné si pod vedením instruktorů ozkusit se svým pejskem. K vidění byl také výcvik služebních psů Městské policie. Během odpoledne bylo možné se zúčastnit přehlídky pejsků Prahy 1.

Odborná porota ohodnotila nejkrásnějšího, nejšikovnějšího a nejzvláštnějšího pejska. Každý pejsek pak dostal dárek.