Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Občanské sdružení CZECHDESIGN zve na poslední market designu před Vánoci – LAST CALL BEFORE CHRISTMAS #2
16-12-2011

Občanské sdružení CZECHDESIGN zve na poslední market designu před Vánoci – LAST CALL BEFORE CHRISTMAS #2

Přijďte si do GALERIE/CZD před Vánoci vychutnat vánoční pohodovou atmosféru. Pokud sháníte dárky na poslední chvíli a chcete pro sebe či vaše blízké něco originálního, určitě se zastavte. Od 17. do 20. prosince proběhne v galerii druhé vydání akce Last call before Christmas, předvánoční popoutový minimarket.

Originální produkty si můžete koupit např. od  papelote, talentDesign, UNOSTO, tobyšlo, Plastia a dalších. Navíc letos v jeho rámci pořádáme také 4 workshopy: Grafický design zdobí perníčky s grafickými designérkami, Make your own diary s Papelote, Šperkařská pod vedením UNOSTO a Káčovaná s talentDesign, takže můžete tvořit i sami. Přijďte k nám vyrábět, péct, stříhat, lepit, zdobit, točit, jíst, pít, nakupovat, ale hlavně se bavit.

4/8 Make your own diary

sobota 17. 12. / 11:00 – 17:00

Na poslední předvánoční sobotu pro vás papelote ve spolupráci s czechdesignem připravilo workshop s názvem "make your own diary". Dotvořte si připravené polotovary, ať jsou přesně takové, jak si přejete a vytvořte originální dárky pro vaše blízké nebo třeba jen sami pro sebe.

5/8 Šperkovaná – Unosto za sto

neděle 18. 12. / 11:00 – 17:00

Neděle bude především o špercích! Vyrobit si můžete originální šperk s designéry: Karla Olšáková, Lucka Houdková, Káča Řezáčová, Markétka Richterová a Matin Verner z UNOSTO. Těšíme se na všechny starší 12 let a jak už samotný název napovídá, vstup bude za 100 Kč.

6/8 Káčovaná #2

pondělí 19. 12. / 11:00 – 17:00

Pro velký úspěch zopakujeme spolu s designéry Petrem Hákem a Markétou Držmíškovou z talenDesign a Karlem Matějkou, Petrem Polákem a Honzou Volhejnem z tobyšlo workshop Káčovaná, na kterém si účastníci každého věku mohou vyrobit a naučit se roztáčet vlastní káčy. Budeme soutěžit o nejhezčí a nejdéle roztočenou káču a odměnou nebude nic jiného než káča. Přijďte s dětmi již od 3 let, nebo si s námi pojďte hrát. Výrobné a roztočné je 50 Kč. Přijďte si zatočit!

7/8 Grafický design zdobí perníčky

úterý 20. 12. / 15:00 – 20:00

Oblíbené předvánoční pečení a zdobení perníčků. Grafické designérky Radka Pitrmucová a Věra Marešová vytvořily pro letošní ročník silné duo a vymyslely vánoční grafiku, kterou společně vylepšíme vaše domácí nebo na místě upečené perníky.

 

Rezervace na workshopy nutná pouze v případě skupin nad 10 osob na emailové adrese lucie.nohejlova@czechdesign.cz, kam se také můžete obrátit s případnými dotazy. Přijďte na poslední chvíli nakoupit, upéct, ozdobit nebo vyrobit originální vánoční dárky. Budeme se na vás těšit.

Design For All / Kreativní workshopy připravili dobrovolníci spolupracující s občanským sdružením CZECHDESIGN.CZ. Projekt je podpořen z komunitárního programu Evropské unie Mládež v akci. Workshopy budou v GALERII/CZD probíhat pravidelně do dubna 2012.

Více informací najdete ZDE:
www.czechdesign.cz/index.php?status=c&clanek=2450&lang=1

 

Občanské sdružení CZECHDESIGN zve na poslední market designu před Vánoci – LAST CALL BEFORE CHRISTMAS #2