Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Zveme vás na diskohrátky na ledě
9-12-2016

Zveme vás na diskohrátky na ledě

Radnice Prahy 1 připravila pro všechny milovníky bruslení a taneční hudby k tomu „Diskohrátky na ledě“. Každou sobotu a od 18. prosince i neděli si tak odpoledne vždy od 14 hodin můžete přijít bezplatně a navíc v rytmu diskotékových hitů zabruslit na kluziště na Ovocném trhu. Těšit se můžete na Český Animační Team, dětskou diskotéku a soutěže. V sobotu 31. prosince v 16 hodin vystoupí muzikál POMÁDA.

„Dejte si lehký sváteční oběd a na druhou hodinu přijďte na Ovocný trh. Strávíte pěkné, třeba i rodinné odpoledne, a ještě k tomu něco uděláte pro svoje zdraví,“ pozval všechny aktivní sousedy radní Prahy 1 pro kulturu a sport Filip Kračman, který si hned první sobotu vyzkoušel kombinaci taneční muziky a ostře nabroušených bruslí.

Diskohrátky na ledě se budou konat až do konce ledna, a to vždy od 14 do 16 hodin. 25. prosince se neuskuteční, ale 26. prosince (tedy ve sváteční pondělí) už ano. Další výjimkou bude Silvestr, kdy se Diskohrátky na ledě budou konat od 16 do 19 hodin. Pokaždé pod taktovkou Martina Hrdinky.

Tak na shledanou na Ovocném trhu! A pokud nemáte brusle, nevadí: děti do šesti let platí v místní půjčovně 50 korun, ostatní pak 100 korun.
Radnice Prahy 1 připravila pro všechny milovníky bruslení a taneční hudby k tomu „Diskohrátky na ledě“. Každou sobotu a od 18. prosince i neděli si tak odpoledne vždy od 14 hodin můžete přijít bezplatně a navíc v rytmu diskotékových hitů zabruslit na kluziště na Ovocném trhu. Těšit se můžete na Český Animační Team, dětskou diskotéku a soutěže. V sobotu 31. prosince v 16 hodin vystoupí muzikál POMÁDA. Akce uvádí DJ Martin Hrdinka. Přijďte s námi oslavit zimu!