Dá se o kvalitním českém výrobku hovořit jinak než v superlativech? Podle nás určitě ne. A to vám potvrdí každý, kdo někdy zavítal do obchodu pana Murárika v Truhlářské 10. Žádné laciné náhražky pravé kůže, žádná výroba v rozvojových zemích. Prvotřídní kožený výrobek si přece umíme nejlépe vyrobit u nás v české kotlině. 

Je to skutečně tak. Milan Murárik spolupracuje pouze s českými výrobci, které si samozřejmě pečlivě vybírá. Máte tak jistotu, že jakékoliv zboží v jeho prodejně vám vydrží desítky let, ne-li celý život. Potřebujete nový opasek, kabelku, batoh nebo třeba jen peněženku? Už nikam jinam než do Českého koženého zboží nemusíte.

“Snažíme se naší nabídku neustále obměňovat. S některými výrobci dokonce někdy vymýšlíme nové a originální kousky. Máme tu však i zboží, které si po dlouhá léta drží svůj nadčasový design,” představil sortiment Milan Murárik.

“Věřím, že Češi budou vždycky upřednostňovat  kvalitu domácích výrobků, které si narozdíl od masové produkce světových obchodních řetězců svůj vysoký standard stále udržují. Tradice a láska k řemeslu, to je klíč k úspěchu. Platí to v případě pana Murárika i jeho dodavatelů,” prohlásil během návštěvy radní Prahy 1 Karel Grabein Procházka.

Zastavte se v prodejně také a poznejte kouzlo Českého koženého zboží.

Otevřeno je každý všední den od 10:00 do 18:00

Eshop: https://www.ceskakuze.cz/