Doprava a parkování Školství Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Sociální péče a zdravotnictví Obchod, služby a podnikání

Možnost parkování ve Vlašské ul. pro nerizedenta Prahy 1 ( dotaz 024/2010 )

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možný vjezd a (krátkddobé) parkování v ulici Vlašská, u Ústavu soudobých dějin. Nejsem Pražan, nemám tedy žádnou parkovací kartu. Děkuji předem za odpověď.




Dobrý den,
v lokalitě ulice Vlašská v Praze 1 je zákaz vjezdu motorových vozidel mimo dopravní obsluhy a návštěvníků nemocnice a parkování je zde upraveno Zónou placeného stání. Ve Vašem případě si můžete zakoupit stírací parkovací lístek v budově Úřadu městské části Prahy 1 a to v přízemí u přepážky č. 10 na 2 hodiny za 120,- Kč., nebo za 400,- Kč. na dobu možnosti parkování v době od 08:00 do 18:00 hodin, dle Vaší potřeby. Veškeré informace také naleznete na www.praha1.cz v rubrice Doprava a parkování.

S pozdravem
Pavel Kotlár
dopravní značení