Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Přerušení provozování živnosti, pokračování v provozování živnosti

(právnická osoba)

Vyřizuje:

Agenda je rozdělena abecedně dle začátečního písmena obchodní firmy:

Jméno a příjmení referenta:  Písmena: Čís. dveří:  Telefon:  E-mail: 
Veronika Mokrá, Bc. vedoucí oddělení Q,W,Y,F 320  221097456  Veronika.Mokra@praha1.cz 
Libuše Prokopcová A,CH,O,Ő 319 221097428  Libuse.Prokopcova@praha1.cz 
Eva Pecníková Č,R,Ř,U,V 324  221097509  Eva.Pecnikova@praha1.cz

Jiřina Trampotová, Bc.

C,D,Ď 319  221097507 

Jirina.Trampotova@praha1.cz

Jitka Karešová E,J,LN 323  221097342  Jitka.Karesova@praha1.cz 
Hana Dvořáková     I,P,K 324 221097415

Hana.Dvorakova@praha1.cz

Jan Novák S,Š 320  221097396  Jan.Novak@praha1.cz 
Jana Kyšerová, Ing. G,H,X,Z,Ž 319  221097169

Jana.Kyserova@praha1.cz

Jana Sladká B,T,Ť,M 323 221097503 Jana.Sladka@praha1.cz

 

Kontakt:

Agenda je rozdělena abecedně dle začátečního písmena obchodní firmy:

Jméno a příjmení referenta:  Písmena: Čís. dveří:  Telefon:  E-mail: 
Veronika Mokrá, Bc. vedoucí oddělení Q,W,Y,F 320  221097456  Veronika.Mokra@praha1.cz 
Libuše Prokopcová A,CH,O,Ő 319 221097428  Libuse.Prokopcova@praha1.cz 
Eva Pecníková Č,R,Ř,U,V 324  221097509  Eva.Pecnikova@praha1.cz

Jiřina Trampotová, Bc.

C,D,Ď 319  221097507 

Jirina.Trampotova@praha1.cz

Jitka Karešová E,J,LN 323  221097342  Jitka.Karesova@praha1.cz 
Hana Dvořáková     I,P,K 324 221097415

Hana.Dvorakova@praha1.cz

Jan Novák S,Š 320  221097396  Jan.Novak@praha1.cz 
Jana Kyšerová, Ing. G,H,X,Z,Ž 319  221097169

Jana.Kyserova@praha1.cz

Jana Sladká B,T,Ť,M 323 221097503 Jana.Sladka@praha1.cz

 

Potřebujete:

  • Změnový list

Správní a místní poplatky:

Bez poplatku.