Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Formuláře:

Legislativa:

Odkazy:

Sekretariát radní pro oblast školství a občanské společnosti - Eva Špačková

Aktuality:

Startuje Pracovní skupina MAP pro základní vzdělávání
28.3.2017

Startuje Pracovní skupina MAP pro základní vzdělávání

Zítra, tj. 29. 3. 2017 od 15:00  se uskuteční první diskusní setkání Pracovní skupiny Základní vzdělávání na téma Finanční gramotnost prostorách ZŠ Vodičkova. Setkání se zároveň uskuteční v rámci mezinárodního projektu Global Money Week.
Máte rádi Prahu 1?
27.3.2017

Máte rádi Prahu 1?

Máte rádi Prahu 1? Pokud ANO, právě vám je určena výzva oddělení školství Úřadu městské části Praha 1 a Základní školy Vodičkova pod záštitou Mgr. Evy Špačkové, radní pro školství, spolky a občanskou společnost.  
Den otevřených dveří v ZŠ Brána jazyků
22.3.2017

Den otevřených dveří v ZŠ Brána jazyků

Den otevřených dveří (DOD) v ZŠ Brána jazyků, v budově 1. stupně ve Vojtěšské ulici, který proběhl v úterý 21. března, přilákal do školy mnoho zájemců z řad rodičů a hlavně budoucích prvňáčků. Ti si mohli i se svými ratolestmi od 8,00 do 11,45 hodin prohlédnout nejen celou školní budovu, ale nahlédnout do jednotlivých tříd a podívat se jak probíhá výuka.
Hlasujte v anketě Kalendář 2017
16.3.2017

Hlasujte v anketě Kalendář 2017

Hlasujte v anketě Kalendář 2017 a podpořte tak kalendář, který vznikl na podporu dětí s autismem ve spolupráci s Prahou 1.
V MŠ Pštrossova připravily pro děti dílničku
2.3.2017

V MŠ Pštrossova připravily pro děti dílničku

Mateřská škola Pštrossova hostila v týdnu ve svých prostorách „Dřevíčkovou dílničku“. Říkáte si, o co se jedná? Jde o technicko-výtvarný projekt, s kterým zakladatel Marek Pilnáček navštěvuje školy, školky, mateřská centra i různé organizace.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Číslo
dveří
E-mail
Serbusová Alena Asistentka 221097619 612 alena.serbusova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>