Formuláře:

Děti mají rády Prahu 1
22.1.2018

Děti mají rády Prahu 1

Chcete vidět Prahu 1 v celé její kráse a chcete se na ni podívat očima malých dětí i „náctiletých“? Očima těch, kteří ji mají rádi? V tom případě si pospěšte do galerie Malostranské besedy, kde se koná krásná výstava prací dětí z mateřských a základních škol s názvem „Máme rádi Prahu 1“.
Petrská čtvrť přivítala Vánoce
21.1.2018

Petrská čtvrť přivítala Vánoce

Krásný vánoční strom, vůně svařeného vína a dobrot napečených členkami spolku a klasické vánoční písně, zpěvy a koledy – to je už tradiční kulisa adventního zpívání na Petrském náměstí, pořádaného Městskou částí Praha 1 a Spolkem přátel Petrské čtvrti.
Z dětí z Prahy 1 se stali betlémáři
20.12.2017

Z dětí z Prahy 1 se stali betlémáři

V kostele svatého Tomáše si lze do 8. ledna prohlédnout výstavu betlémů vytvořených dětmi z mateřských a základních škol Prahy 1. Akci organizovanou Spolkem českých betlémářů podpořily Městská část Praha 1 a Farnost sv. Tomáše na Malé Straně.
Přání malých Ježíšků už doletěla do schránek
19.12.2017

Přání malých Ježíšků už doletěla do schránek

Děti z Prahy 1 se díky projektu neziskových organizací Umění pro život a Život 90 staly malými Ježíšky, kteří v předvánoční čas pomáhají překonat osamělost seniorů. Posílají jim totiž dopisy a vlastnoručně vytvořená přání, která právě v těchto dnech přicházejí do schránek po celé Praze 1.
Bruslení a hokej na ledě - na Františku se děti z Prahy 1 učí bruslit

Bruslení a hokej na ledě - na Františku se děti z Prahy 1 učí bruslit

Už čtvrtým rokem pořádá spolek Sport4active kurzy bruslení, které se konají na ledové ploše na Františku pod vedením zkušených trenérů. A i letos je o ně velký zájem a pořadatelé hlásí „obsazeno“. Dva kurzy po zhruba čtyřiceti dětech probíhají každý pátek odpoledne, a to až do konce února. František je ale pro bruslaře přístupný po celý týden.

Potřebujete vyřídit:

Nejčastěji se ptáte:

Kontakt:

Jméno osoby Název funkčního místa Telefon Budova Číslo
kanceláře
Serbusová Alena Asistentka 221 097 619 Vodičkova 18 612 alena.serbusova@praha1.cz

Kompletní seznam kontaktů lze otevřít ZDE >>>