Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Malostranskou besedu rozhýbal Dixi Band
19-4-2017

Malostranskou besedu rozhýbal Dixi Band

Klasické šlágry zlaté hudební éry ozdobily tuto středu další díl cyklu „Setkání s kulturou“, který každý měsíc pořádá v Malostranské besedě Městská část Praha 1, jež na něj bezplatně zve své seniory.

„Na věky zelené“ songy nabídl tradičně skvělý a populární Dixi Band, který se pro tuto příležitost spojil s některými muzikanty ze spřátelených kapel s přiléhavými názvy Evergreen a Blue Green. S náplní koncertu také plně souzněly muzikantské kostýmy.

„Dobrá muzika je prostě dobrá muzika, a když její kvalitu prověřila celá dlouhá desetiletí, není co řešit a není také divu, že se stále líbí a že dokáže potěšit i naše seniory,“ ocenil radní Prahy 1 pro kulturu Filip Kračman, který je spolu se Střediskem sociálních služeb Praha 1 hostitelem cyklu „Setkání s kulturou“.

A jak nám v předstihu prozradil, další kulturní setkání pro seniory se v Malostranské besedě uskuteční 17. května, kdy vystoupí Eva Emingerová se svým jazzovým triem.

Další informace naleznete v tématické sekci Kultura zde www.praha1.cz/cps/kultura.html  

FOTO (C) Městská část Praha 1