Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Komplexní úklid komunikací - jaro 2017
9-3-2017

Komplexní úklid komunikací - jaro 2017

Komplexní úklid komunikací - jaro 2017

Během osmi jarních víkendů od soboty 8.dubna 2017 (termíny 8.4. - 9.4.2017, 22.4. - 23.4.2017, 29.4. - 30.4.2017, 13.5. - 14.5.2017, 20.5. - 21.5.2017, 27.5. - 28.5.2017, 3.6. - 4.6.2017, 10.6. - 11.6.2017, čas 08:00 - 15:00 hod.) proběhne na celém území Městské části Praha 1 jarní etapa komplexního úklidu komunikací - chodníků a vozovek. Radnice se bude snažit, aby byl plošný úklid všech komunikací proveden co nejpečlivěji, bohužel řada bezohledných řidičů její práci značně komplikuje. Respektujte proto, prosíme, příslušné pokyny a dopravní značení.

Mapa bloků

Mapa ve formátu PDF

 

Seznam bloků, ulic a termíny provádění

Datum Blok Datum Blok
8.4.2017 5   20.5.2017 4
9.4.2017 7   21.5.2017 11
22.4.2017 13   27.5.2017 2
23.4.2017 6   28.5.2017 1
29.4.2017 15   3.6.2017 3
30.4.2017 16   4.6.2017 9
13.5.2017 12   10.6.2017 10
14.5.2017 14   11.6.2017 8

Blok č. 1 – stanoviště strojů Národní č. 10 (palác Dunaj)         28.5.2017

 ulice

Betlémská (Betlémská – Smetanovo nábřeží)
Černá
Divadelní (včetně slepého úseku (NN2153)
Křemencova
Masarykovo nábřeží (Divadelní – Na Struze)
Mikulandská
Na struze
Národní (Smetanovo nábřeží – Spálená)
Opatovická
Ostrovní
Pštrossova (vč. slepého úseku (NN1434, NN1435)
Spálená (Myslíkova - Národní)
Šítkova
V jirchářích
Vojtěšská
Voršilská

Blok č. 2 – stanoviště strojů v ul. Štěpánská x Žitná         27.5.2017

ulice

Čelakovského sady (Legerova - Mezibranská)
Jungmannova
Jungmannovo náměstí
Karlovo náměstí (Žitná - Vodičkova, pravá strana)
Krakovská
Lazarská
M. Rettigové
Mezibranská
Myslíkova (Spálená - Masarykovo nábř., pravá strana)
Navrátilova
Palackého
Příčná
Řeznická
Školská
Štěpánská (Žitná - Václavské nám.)
V jámě
Ve Smečkách
Vodičkova

Blok č. 3 – stanoviště strojů v ul. Lannova (u parku)         3.6.2017

ulice

Barvířská
Helmova
Klimentská (Revoluční - Holbova)
Lannova (Nové mlýny - Klimentská)
Lodecká
Lodní mlýny
Mlynářská
Nové mlýny (Lannova - Klimentská)
Novomlýnská
Petrské náměstí (mimo úsek Petrská - Truhlářská)
Půtova
Revoluční (po vjezdy do podzemních garáží)
Samcova
Soukenická
Stárkova
U nemocenské pojišťovny

Blok č. 4 – stanoviště strojů v ul. Na Florenci (proti vydavatelství)         20.5.2017

ulice

Biskupská
Biskupský dvůr
Havlíčkova
Hybernská
Na Florenci
Na poříčí (po pěší zónu)
náměstí Republiky (část bez pěší zóny)
Petrská
Petrské náměstí (Petrská – Truhlářská)
Těšnov
Truhlářská
V celnici
Zlatnická

Blok č. 5 – stanoviště strojů na Václavském nám. x Opletalova         8.4.2017

ulice

Olivová
Opletalova (Václavské nám. - Politických vězňů)
Politických vězňů
Václavské náměstí (Wilsonova - Vodičkova)
Washingtonova

Blok č. 6 – stanoviště strojů v ul. Na Příkopě x Hybernská (před ČNB)         23.4.2017

ulice

Jindřišská (zač. u č. 10)
Na příkopě (v úseku Panská – Hybernská)
Nekázanka
Panská
Senovážná
Senovážné náměstí (v úseku Jindřišská – Dlážděná)
V cípu

Blok č. 7 – stanoviště strojů v ul. Opletalova x Senovážné náměstí         9.4.2017

ulice

Bolzanova
Dlážděná
Jeruzalémská
NN124 (slepý úsek za kostelem)
Opletalova (Politických vězňů - Hybernská)
Růžová
Senovážné náměstí
U Bulhara
U půjčovny

Blok č. 8 – stanoviště strojů Betlémské nám.         11.6.2017

ulice

Anenská (v úseku Smetanovo nábř. – Anenské nám. ruční č.)
Anenské náměstí
Bartolomějská
Betlémská (v úseku Divadelní – Betlémské náměstí, v úseku Divadelní- K. Světlé ruční č.)
Betlémské náměstí
Boršov
Husova (v úseku Na Perštýně – Karlova)
Jilská (Na Perštýně – Zlatá)
Karoliny Světlé
Konviktská
Krocínova
Liliová
Na zábradlí
Náprstkova
Řetězová (Husova-slepý úsek)
Smetanovo nábřeží (v úseku Národní – Karoliny Světlé: pravá strana pouze strojní č.)
U Dobřenských
Vejvodova
Zlatá (Husova – Jilská)

Blok č. 9 – stanoviště strojů na Mariánském nám.         4.6.2017

ulice

Břehová
Dlouhá (v úseku Staroměstské náměstí – Dušní)
Dvořákovo nábřeží (v úseku Čechův most – Na rejdišti; levá strana pouze strojní č.)
Husova (Karlova – Mariánské náměstí)
Jáchymova
Kaprova
Linhartská
Maiselova
Mariánské náměstí (část)
Na rejdišti (v úseku Dvořákovo nábřeží – 17. Listopadu; levá strana pouze strojní č.)
Náměstí Franze Kafky
Pařížská
Platnéřská
Seminářská
Staroměstské náměstí (v úseku Pařížská – Dlouhá)
Široká (v úseku nám. Jana Palacha – Pařížská)
U radnice
U starého hřbitova
Valentinská
Veleslavínova
Žatecká

Blok č. 10 – stanoviště strojů v ul. Kozí x Haštalská         10.6.2017

ulice

Anežská
Bílkova
Dušní
Elišky Krásnohorské (v úseku Bílkova – Široká)
Haštalská
Haštalské náměstí
K Haštalu
Kostečná
Kozí (mimo úsek Vězeňská – Bílkova)
Salvátorská
Široká (v úseku Pařížská – Dušní)
U milosrdných
U obecního dvora
U staré školy
U Svatého Ducha
V kolkovně
Vězeňská
Za Haštalem

Blok č. 11 – stanoviště strojů v ul. Pohořelec         21.5.2017

ulice

Gogolova
Karmelitská (v úseku Újezd – Malostranské náměstí)
Kosárkovo nábřeží ( U železné lávky – Klárov)
Na baště sv. Tomáše
Na Opyši
Nerudova
Pohořelec (mimo úseku Dlabačov – Keplerova)
Sněmovní
Thunovská
Tomášská (pouze strojní čištění)
U železné lávky
Újezd (v úseku Vítězná – Karmelitská)
Úvoz
Valdštejnská (pouze strojní čištění)
Valdštejnské náměstí (průjezd - pouze strojní čištění)
Valdštejnské náměstí (slepý úsek)
Zámecká

Blok č. 12 – stanoviště strojů v ul. Hellichova         13.5.2017

ulice

Besední
Harantova
Hellichova vč. parkoviště
Hroznová
Lázeňská
Malostranské nábřeží (v úseku Vítězná – schody do Říční)
Maltézské náměstí
Nebovidská
Nosticova
Pelclova (v úseku Nebovidská – Nosticova)
Prokopská
Říční
Šeříková (v úseku Říční – Vítězná)
U lanové dráhy
U Sovových mlýnů (Hroznová – Na Kampě)
Velkopřevorské náměstí
Vítězná (v úseku Všehrdova – Malostranské náměstí)
Všehrdova

Blok č. 13 – stanoviště strojů na Hradčanském náměstí         22.4.2017

ulice

Černínská (pouze ruční č.)
Hradčanské náměstí
Kanovnická
Kapucínská (pouze ruční č.)
Ke Hradu
Loretánská
Loretánské náměstí (mimo úseku před Ministerstvem zahraničních věcí ČR)
Na náspu
Nový Svět (pouze ruční č.)
U Brusnice
U kasáren

Blok č. 14 – stanoviště strojů na Malostranském náměstí – horní část         14.5.2017

ulice

Břetislavova
Cihelná
Dražického
Dražického náměstí (Mostecká – Dražického)
Jánská
Jánský vršek ( Šporkova – Vlašská)
Josefská
Letenská – část komunikace před Min. financí
Malostranské náměstí
Míšeňská
Mostecká
Šporkova
Tržiště
U Lužického semináře
Vlašská

Blok č. 15 – stanoviště strojů Dlouhá x Masná         29.4.2017

ulice

Benediktská
Dlouhá (Dušní - Revoluční)
Hradební Řásnovka - Dlouhá)
Jakubská
Klášterská
Králodvorská
Malá Štupartská
Masná (část komunikace směrem k ul. Týnská)
Masná
Rámová
Rybná
Řásnovka (Revoluční-Klášterská vč. parkoviště TSK)
Štupartská
Templová
Týnská (Malá Štupartská - Týnská ulička)
U Obecního domu
U Prašné brány (U Obecního domu - Celetná)

Blok č. 16 – stanoviště strojů Uhelný trh         30.4.2017

ulice

Havelská (Havelská ulička, Melantrichova)
Havelská ulička
Martinská
Melantrichova (Havelská - Rytířská)
Michalská
Na Perštýně
Národní (Spálená – Jungmannovo nám.)
Perlová
Purkyňova
Rytířská
Skořepka
Uhelný trh
Vladislavova