Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Dvanáct stovek běžců vyrazilo na vánoční trať
17-12-2016

Letošní seriál městských večerních zážitkových běhů NN Night Run vyvrcholil v sobotu večer závodem ČEPS Christmas Night Run na 5 km se startem u Rudolfina. Dvanáct set běžkyň a běžců vyrazilo ve vánočních čepkách a čelovkách podél Vltavy, aby si všichni v předvečer vánočních svátků protáhli těla a aby navíc, pod záštitou starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého, přispěli na podporu Nadačního fondu Kapka naděje.

„Bylo sice poměrně chladno, ale běželo se dobře. Navíc atmosféra byla příjemná a vánoční a všechny nás také povzbuzovalo, že jsme běželi pro zdraví, zábavu i Nadační fond Kapka naděje,“ uvedl radní Prahy 1 Tomáš Macháček, který časem 24:25 min. doběhl na skvělém celkovém 67. místě, v kategorii M30 pak obsadil 50. pozici.

Gratulujeme!

V roce 2017 se v rámci zážitkových běhů Night Run uskuteční osm běhů od jara do podzimu a tři běhy pak budou vánoční.

„Přeji všem občanům Prahy 1 – běžcům i milovníkům chůze – krásné vánoční svátky a v novém roce 2017 hodně štěstí a pevné zdraví,“ popřál radní Prahy 1 Tomáš Macháček a my se těšíme na shledanou při dalších běžeckých akcích na území Městské části Praha 1.