Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Když je neděle swingová…
17-4-2016

Když je neděle swingová…

Nedělní odpoledne bylo v Malostranské besedě příjemné a hlavně – swingové. V hledišti seděli senioři z Prahy 1, které tam pozvala radnice, a na pódiu se o dobrou náladu starali chlapíci, kteří pracují jako městští strážníci a ve volných chvílích vystupují se svojí kapelou s názvem Swing band. 

„Jsem velmi rád, že si náš cyklus ´Setkání s kulturou´ našel svoje fanoušky, kterým dělá radost. A to zase dělá radost nám a dává nám to i chuť přemýšlet o nových nápadech,“ uvedl radní pro kulturu Městské části Praha 1 Jan Krejčí. 

„Setkání s kulturou“ pořádá radnice Prahy 1 ve spolupráci se Střediskem sociálních služeb. Senioři z Prahy 1 mají vstup vždy zdarma a příjemné je pro ně určitě i to, že si nemusejí předem vyzvedávat na radnici vstupenky, ale mohou rovnou přijít do Malostranské besedy.

„Věřím, že zajímavé je určitě i to, že každý měsíc pořádaná akce je pokaždé jiná, a tak po únorové atmosféře tanečních čajů přišel březnový koncert vážné hudby, kterou teď v dubnu vystřídal swing,“ vyjmenoval Jan Krejčí, který pozval všechny milovníky dobré hudby i na květnové „Setkání s kulturou“.

A jaký bude jeho program? To už brzy naleznete na www.praha1.cz
Kompletní fotogalerii z této akce si můžete prohlížet a stahovat
kliknutím na tento odkaz nebo obrázek nahoře

Když je neděle swingová…

Když je neděle swingová…

Když je neděle swingová…

Když je neděle swingová…

FOTO (C) Městská část Praha 1