Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
ZŠ Truhlářská byla svědkem skvělých futsalových klání
18-2-2012

ZŠ Truhlářská byla svědkem skvělých futsalových klání

Vynikající úroveň zápasů a velký zájem mužstev – to byly hlavní přednosti sobotního turnaje v sálové kopané, který v tělocvičně ZŠ Truhlářská uspořádala Městská část Praha 1.

„Od počátků pořádání těchto turnajů počet mužstev stále roste a z toho máme samozřejmě velkou radost,“ řekl radní Prahy 1 pro oblast sportu Pavol Škrak.

Sobotního turnaje v sálové kopané „O pohár starosty MČ Praha 1“ se zúčastnilo devět družstev. „Boje o přední příčky ve skupinách i o konečné pořadí se vyznačovaly dramatičností a vyrovnaností. Z celkového vítězství a zisku nejcennějšího poháru se po zásluze těšili loňští finalisté SK Kapři. Druhé místo překvapivě vybojovali reprezentanti Gymnázia Jiřího Gutha-Jarkovského. Na třetím stupínku skončil nováček turnaje, tým Plameňáci. Nejlepším střelcem se pak stal Gejza Trgiňa (Klárovští jezdci) s 12 góly,“ vysvětlil hlavní organizátor Jindřich Nejezchleba z Úřadu MČ Praha 1.

Poháry byly nakonec, byť v různé velikosti, přichystány pro pět nejlepších mužstev, stejně jako pro nejlepšího střelce.

„Velmi nás potěšilo, že sportovci ocenili přístup radnice Prahy 1, zejména pak skutečnost, že na území městské části není žádný sportovní klub či větší sportovní areál, a přesto organizuje akce v takovém rozsahu a při tak vysoké organizační a sportovní úrovni,“ prozradil Jindřich Nejezchleba a dodal, že účastníci turnaje přislíbili účast na dalších sportovních akcích.

ZŠ Truhlářská byla svědkem skvělých futsalových klání

FOTO (C) WWW.PETRNASIC.EU

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24