Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Mostečtí jezdci vybojovali zlato
10-12-2011

Mostečtí jezdci vybojovali zlato

Tělocvična základní školy v Truhlářské ulici patřila během uplynulého víkendu sportu. V sobotu se v ní bojovalo o Pohár starosty MČ Praha 1 ve futsale (sálovém fotbale). Ve skvělé konkurenci deseti týmů podávala jednotlivá mužstva a jejich hráči velmi dobré výkony.

„Turnaj byl precizně organizačně připraven a sportovní úroveň byla vysoká,“ ocenil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který spolu s radním Pavolem Škrakem předal nejlepším pěti mužstvům poháry.

První místo nakonec obsadili Mostečtí jezdci, druhé SK Kapři a třetí skončili Klárovští jezdci. Nejlepším střelcem se stal Pavel Gruda ze stříbrného týmu s vynikající bilancí 25 gólů.

„Pořádat takové turnaje je užitečné, protože mimo jiné pomáhají udržovat širokou hráčskou základnu pro náš futsal a přispívají k jeho popularitě,“ řekl přední český futsalista, hráč Benaga Zruč nad Sázavou a bývalý český reprezentant David Filinger.

„Své role se výborně zhostili delegovaní rozhodčí, kteří přispěli k naprosto hladkému průběhu zápasů. Účastníci si turnaj pochvalovali a jednoznačné se přimlouvali, aby se klání opakovala na začátku příštího roku,“ prozradil hlavní organizátor turnaje Jindřich Nejezchleba z Úřadu MČ Praha 1.Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Mostečtí jezdci vybojovali zlato

Mostečtí jezdci vybojovali zlato

FOTO (C) http://www.petrnasic.eu/

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31