Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání
Maraton v ulicích Prahy 1 přinesl rekordní čas
8-5-2011

Po dubnovém půlmaratonu se během uplynulého víkendu opět v Praze představila světová špička vytrvalostní atletiky, a to aby zdolala klasický maraton. A znovu se bylo na co dívat: zatímco muži zaběhli velmi kvalitní časy, v ženské kategorii jsme byli svědky nového traťového rekordu, kterého dosáhla Keňanka Lydia Cheromeiová. Více než dvaačtyřicet kilometrů zaběhla za 2:22:34. Nejlepší muž, Keňan Benson Barus, měl v cíli čas 2:07:07.

Mezi diváky byl také starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který pak osobně pogratuloval nejlepším českým závodnicím a závodníkům.