Doprava, parkování a úklid Školství a spolky Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Výdej parkovacích karet /parkovacích oprávnění pro ELEKTROMOBILY

Vážení, dovolte nám, abychom Vás informovali o změně výdeje parkovacích karet pro ELEKTROMOBILY, parkovací karty (dále jen PK)/parkovací oprávnění (dále jen POP) pro tato vozidla budou vydávány ve výdejnách Zón placeného stání následovně :

  1. Pro parkování v oblastech na MČ Praha 1 a 2 – lze vydat PK pouze na výdejně MHMP !!!

  2. Pro parkování v oblastech na MČ Praha 5, 6 a 8 – lze vydat POP na kterékoliv z těchto výdejen nebo na výdejně MHMP
  3. Pro parkování v oblastech na MČ Praha 3 a 7 (do doby přechodu na nový program) – lze vydat PK pouze na příslušných výdejnách
  4. Pro parkování v oblastech na MČ Praha 3 a 7 (po doby přechodu na nový program) – lze vydat PK pouze na výdejně MHMP, datum přechodu bude ostatním výdejnám oznámeno. datum přechodu bude ostatním výdejnám oznámeno.

Každý návštěva výdejny spojená s registrací elektromobilu do CIS nebo s výdejem PK je zpoplatněna manipulačním poplatkem.

Protože výdejna MHMP, Jungmannova 35/29, Praha 1, přízemí, přepážka č. 9, není otevřena široké veřejnosti, až na uvedené jednotlivé případy, je její provozní doba zatím po předchozí domluvě na tel. 236 00 21 38.

Děkujeme za pochopení.

Zpracoval : Zuzana Málková
ved. ODK ODOP
Dne : 11.11.2016

Schválil : Bc. Ludvík Czital
vedoucí odboru
Dne : 11.11.2016