Doprava a parkování Školství Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Aktuality

"Poznej svého souseda" - tanec a hudba pro pamětníky každou neděli v botelu Albatros
5-3-2015

Městská část Praha 1 pořádá pravidelné kulturní pořady pro pamětníky v salonu botelu Albatros, nábř. Ludvíka Svobody, Praha 1 - každou neděli od 14:00 hod. do 16:00 hod. Pro občany Prahy 1 je vstup bezplatný! K tanci a poslechu hrají přední pražské taneční orchestry. Součástí programu budou vystoupení osobností a hostů ze všech oblastí kulturního a společenského života.
Den dětské onkologie - ŽIJEME TEĎ A TADY!
12-2-2015

Den dětské onkologie - ŽIJEME TEĎ A TADY!

Přijďte si s rodinou užít nezapomenutelné odpoledne a dechberoucí videomappingovou show!  Šiřte spolu s námi povědomí o problematice dětské onkologie svou účastí na 1. ročníku akce 15. února 2015 - 14:00 - 20:30 hod. - náměstí Jana Palacha, Praha 1. Organizátor: rodičovské sdružení Haima CZ. Akce se koná pod záštitou starosty MČ Praha 1 ing.Oldřicha Lomeckého.
Vyhlášení grantových řízení v oblasti kultury pro rok 2015
13-1-2015

Vyhlášení grantových řízení v oblasti kultury pro rok 2015

Ochrana kulturního dědictví, rozvoj občanské společnosti a spolkové činnosti a kulturní projekty – to jsou oblasti, které i v roce 2015 podpoří svými granty radnice MČ Prahy 1. Více informací naleznete uvnitř aktuality.