Doprava a parkování Školství Kultura Sport Čistota a životní prostředí Bezpečnost a veřejný pořádek Sociální péče a zdravotnictví Byty, nebyty a privatizace Územní rozvoj a investice Obchod, služby a podnikání

Petrské hudební léto 2014
7-7-2014

Petrské hudební léto 2014

Také letos pro vás radnice Prahy 1 připravila festival Petrské hudební léto. Každý čtvrtek od 24. července do 18. září si budete moci v parku Lannova poslechnout dobrou muziku. A že se máte opravdu na co těšit, dokládá hned první koncert, který obstará Ivan Hlas Trio. Začátek je vždy v 18 hodin.
United Islands 2014 promění Prahu v jeden hudební ostrov
12-6-2014

United Islands 2014 promění Prahu v jeden hudební ostrov

Návrat na ostrovy v centru, i úspěch sbírky na hlavní scény v Kinského zahradě prostřednictvím Hithit, provázely přípravy letošního ročníku mezinárodního hudebního festivalu United Islands of Prague. Ten příští týden, od čtvrtka do neděle, 19. - 21. června, uvede na 8 scénách a v 12 pražských klubech přes 150 koncertů kapel, které do Prahy dorazí z 23 různých světových destinací. Vyjma hlavních scén v Kinského zahradě a oficiální afterparty s DJ Shadow, na které jsou vstupenky k dostání v Ticketstream a budou k dispozici i na místě, zůstávají koncerty na ostrovech, v parcích a klubech i letos přístupné zdarma.
Mattoni Koktejl Festival 22.6.2014 Václavské nám.
10-6-2014

Mattoni Koktejl Festival 22.6.2014 Václavské nám.

Nejlepší barmani z celého světa, nejoblíbenější čeští a slovenští interpreti a super party přímo na Václavském náměstí! Přijďte 22. června v 20:00 na Mattoni koktejl festival zažít super show. Co vás čeká? * Nejlepší české a slovenské kapely v přímém přenosu * Finále Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů * Koktejl show osobností s barmany přímo na jevišti * Moderátor večera Leoš Mareš * Soutěž šesti finalistů Mattoni Grand Drink pod dozorem svých patronů. Hudební doprovod: Vojta Dyk & B-Side Band - Chinaski - Debbi & Lipo - Mig 21 - No name - Miro Žbirka - Portless - Klára Vytisková.
Tábornické odpoledne zaplnilo park Lannova dětmi
6-6-2014

Tábornické odpoledne zaplnilo park Lannova dětmi

Tematické odpoledne v parku Lannova 12.června 2014 bylo věnováno žákům základních škol, starším dětem z mateřských školek, školních družin i jednotlivcům se zaměřením přípravy na prázdniny a letní aktivity. Zábavně naučný program seznámil děti s činnostmi o prázdninách a s tím, s čím se mohou setkat.
Na Střeláku vypukl Letňák
1-6-2014

Na Střeláku vypukl Letňák

Střelecký ostrov získal díky náročné revitalizaci novou a velmi přívětivou tvář, a to doslova pro všechny generace. Pomyslnou třešničkou na dortu by pak chtěl být festival Letňák – léto pro Pražany, který během následujících měsíců nabídne návštěvníkům ostrova pestrou směs hudby, divadla, výstav a dalších aktivit, z nichž si určitě vyberou děti, mladí lidé i ti dříve narození. Více než symbolicky vše odstartovala vydařená nedělní akce Den D – den dětí a jejich prarodičů, kterou uspořádaly Malostranská beseda a Městská část Praha 1.
LETŇÁK - Léto na Střeleckém ostrově
29-5-2014

LETŇÁK - Léto na Střeleckém ostrově

Toto léto bude na Střeleckém ostrově stát za to! A začínáme už v neděli 1.6.2014 ve 14 hodin, kdy vše odstartuje Den dětí a jejich prarodičů. Vstup je zdarma!
YMCA už má 170 let!
29-5-2014

YMCA už má 170 let!

YMCA je název největší světové mládežnické organizace, která letos oslaví 170. výročí svého působení. Pražské oslavy se uskuteční 5. června 2014 na Jungmannově náměstí a večer v Music baru Futurum na Smíchově.
DEN D 1.6.2014 (Den dětí a jejich prarodičů)
26-5-2014

DEN D 1.6.2014 (Den dětí a jejich prarodičů)

Malostranská Beseda a Městská část Praha 1 vás zvou v neděli 1.6.2014 od 14:00 hod. do parku na Střeleckém ostrově na DEN D - DEN DĚTÍ A JEJICH PRARODIČŮ. Vystoupí skupina BY-PASS Jazz Band, klaun - soutěže - hry a výhry, deskové hry CoolWood, skupina historického šermu Mercenarius, posezení na pontonu, občerstvení a grill. VSTUP ZDARMA! Všichni jste srdečně zváni.
Pěvecké sdružení pražských učitelek - Koncert k roku České hudby
23-5-2014

Pěvecké sdružení pražských učitelek - Koncert k roku České hudby

Pěvecké sdružení pražských učitelek vás srdečně zve na KONCERT K ROKU ČESKÉ HUDBY v pondělí 23. 6. 2014 od 18.30 hod., České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1. Účinkují: Pěvecké sdružení pražských učitelek dirigent: Ivan Zelenka, D. Barták – recitace, P. Dolejší – baryton, V. Jambor – klavír, G. Kubátová - housle. Zazní skladby B. Martinů, L. Janáčka, A. Dvořáka, B. Smetany, J. B. Foerstera a dalších. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.
1 2 3 4