V neděli 1. listopadu bude na Žofíně strašit
26-10-2015

V neděli 1. listopadu bude na Žofíně strašit

V rámci 3. ročníku akce Žofín patří všem generacím zve Městská část Praha 1 na tradiční akci Na Žofíně straší, která se uskuteční v neděli 1. listopadu od 14:00 do 18:00 v paláci Žofín. Bohatý program pro všechny generace nabídne pohádky, soutěže, prohlídky paláce, ohnivou show, oživlou alchymistickou laboratoř, dětský vláček a mnoho dalšího. V 18:00 bude navazovat 7. průvod pražských strašidel, který vyjde ze Žofína a půjde přes most Legií a Kampu na Karlův most a dále do tajuplných uliček Starého Města.