Spolkový den představí občanské spolky na Praze 1
9-9-2015

Spolkový den představí občanské spolky na Praze 1

Jménem radní pro oblast školství a občanské společnosti Mgr. Evy Špačkové si Vás dovolujeme pozvat na Spolkový den, který Městská část Praha 1 pořádá ve středu 16. 9. od 14:00 do 18:00 na Ovocném trhu. V rámci akce představí sebe a svou činnost rozličné občanské spolky, které působí na území městské části. Prezentace občanských aktivit doprovodí bohatý program, ukázky sborového zpěvu, cvičení tai chi a hudební doprovod. Akcí provází Alexander Hemala. Těšíme se na setkání s Vámi!

Spolkový den