Dětský maškarní bál 2014
20-2-2014

Dětský maškarní bál 2014

Pro děti je připraven hudebně taneční a soutěžní program s divadélkem Myš a Maš:
veselý kouzelník Ray Salman
balónková megashow
dětská zumba s Asketou
vyhlášení nejhezčí masky
dětská diskotéka
malování na obličej

Městská část Praha 1 pořádá v sobotu 22. 3. 2014 od 14 hodin pro malé děti zábavné odpoledne plné písniček, her a tancování na Botelu Albatros, Nábřeží L. Svobody, Praha 1 v námořnickém duchu. Přijďte se pobavit a zatančit si - děti i rodiče v maskách - všichni jste srdečně zváni!