Radnice pozvala seniory do Divadla ABC
11-12-2011

Radnice pozvala seniory do Divadla ABC

Starší občané Prahy 1 mohou díky své radnici prožívat krásné adventní chvíle. Městská část Praha 1 jim totiž v těchto dnech a týdnech nabízí pěkné dárky – akce, které jim bezpochyby zpříjemní předvánoční čas a jež je určitě potěší. V neděli si tak mohli „rozbalit“ koncert orchestru Václava Hybše.

Ten je na předvánočním turné, které skončí doslova v předvečer Vánoc a jehož hlavní hvězdou je Yvonne Přenosilová. Ta také vystoupila v neděli v Divadle ABC.

„Jsem velmi rád, že jsme mohli starším spoluobčanům nabídnout dárek v podobě tohoto skvělého koncertu,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

Václav Hybš zahrál seniorům

FOTO (C)  PETR NAŠIC