Slavnostní rozsvícení malostranského vánočního stromu a Mikulášská, v pondělí 5. prosince 2011
29-11-2011

SDRUŽENÍ OBČANŮ A PŘÁTEL MALÉ STRANY A HRADČAN
MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 1
SDRUŽENÍ VÝTVARNÍKŮ KARLOVA MOSTU
MĚSTSKÁ POLICIE HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY - OBVODNÍ ŘEDITELSTVÍ PRAHA 1

vás srdečně zvou na

SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ MALOSTRANSKÉHO VÁNOČNÍHO STROMU
A MIKULÁŠSKOU

V PONDĚLÍ 5. PROSINCE 2011 V 17. 00 HODIN
NA KAMPĚ U KARLOVA MOSTU

VYSTOUPÍ:
POSLUCHAČI KONZERVATOŘE A LADIČSKÉ ŠKOLY JANA DEYLA PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ Z MALTÉZSKÉHO NÁMĚSTÍ
STRÁŽNICKÝ ZPĚVOKOL
ROMANO TRAJO
ROCK´N´ROLL GANG
HUDEBNÍ SKUPINA ZŠ VODIČKOVA
MALOSTRANSKÁ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ZA ÚČASTI STAROSTY MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 1 OLDŘICHA LOMECKÉHO

KONEC PROGRAMU VE 20.00 HODIN

MIKULÁŠ A ČERT A ANDĚL SE NA VÁS CHYSTAJÍ !!!!!!
DĚTI, PŘINESTE S SEBOU VÁNOČNÍ OZDOBU, BUDETE JI MOCI ZAVĚSIT NA STROMEČEK, ABY MU TO HODNĚ SLUŠELO.
DĚTI, STUDENTI, SENIOŘI, RODIČE, JAKOŽ I VŠICHNI OBYVATELÉ PRAHY, PŘIJĎTE SE POBAVIT I ZASTAVIT PŘED VÁNOČNÍM SHONEM!

ZA POMOC DĚKUJEME:
MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 1, SDRUŽENÍ VÝTVARNÍKŮ KARLOVA MOSTU, STRÁŽNÍKŮM MP PRAHA 1, FIRMĚ VOJANOVY SADY S.R.O. A VŠEM ČLENŮM A DOBROVOLNÍKŮM.

Přijďte v pondělí 5. prosince 2011 v 17 hodin na Kampu u Karlova mostu, srdečně Vás zveme na slavnostní rozsvícení malostranského vánočního stromu a Mikulášskou.