21-8-2011

Hudební léto v Petrské čtvrti začalo

Sobotní koncert country kapely Český holky a nedělní vystoupení Žižkovanky zahájily Hudební léto v Petrské čtvrti, které potrvá až do 18. září a jež můžete i vy navštívit každou sobotu a neděli v parku Lannova. Vstup je zdarma.

„Touto akcí chceme zpestřit víkendový program občanům z blízkého okolí, ale samozřejmě nejen jim,“ řekl 1. zástupce starosty Daniel Hodek.

Sobotní podvečery jsou určeny příznivcům country hudby a začínají v 18 hodin. Nedělní promenádní koncerty pak startují už ve 14 hodin.

Příjemné prostředí zpestřuje kvalitní občerstvení. Podrobný program Hudebního léta v Petrské čtvrti naleznete >>> ZDE <<<.

Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1

FOTO (C) WWW.PETRNASIC.EU