Hudební léto v Petrské čtvrti
12-8-2011

Hudební léto v Petrské čtvrti

Od 20. srpna do 18. září se stane park v ulici Lannova centrem hudebního života v Praze 1. Připravovaný program slibuje, že se dostane na různé žánry a jejich fanoušky.

„Na základě diskusí s občany z Petrské čtvrti jsme se rozhodli zareagovat na poptávku po kulturním vyžití v této lokalitě. Kulturní akce se dnes omezují zejména na Václavské a Staroměstské náměstí a jsou zaměřeny na jinou cílovou skupinu. Kultura na Malé Straně a Kampě je pak obtížně dostupná pro starší spoluobčany,“ vysvětlil radní Pavol Škrak.

Hudební léto v Petrské čtvrti bude tvořit zhruba měsíční série vystoupení na hřišti v Lannově ulici.

Sobotní podvečery budou určeny country hudbě. Koncerty se budou konat od 18 do 20 hodin.

Neděle od 14 do 16 hodin se zaměří na promenádní koncerty dechových hudeb.

„Celou akci po skončení podrobně vyhodnotíme a v případě kladných ohlasů připravíme další obdobné aktivity,“ dodal Pavol Škrak.

Program Hudebního léta v Petrské čtvrti

(kliknutím na obrázek otevřete leták v novém okně ve formátu Adobe PDF k vytištění nebo uložení)

Hudební léto v Petrské čtvrti - kliknutím otevřete program akce ve formátu PDF