21-5-2011

Na Střeleckém ostrově měl hlavní slovo psí štěkot

Střelecký ostrov patřil v sobotu pejskům všech různých ras a jejich dvounohým pánům. Městská část Praha 1 pro ně totiž připravila II. pejskařské setkání, jehož součástí byly ukázky kynologického výcviku, dog dancing, agility a výcvik služebních psů Městské policie. Vyvrcholením pak byla přehlídka pejsků z Prahy 1.

Na porotě bylo vybrat ty čtyřnohé soutěžící, kteří podle ní byli nejkrásnější, nejšikovnější a nejzvláštnější. Vítěze pak odměnil radní Prahy 1 Pavol Škrak.

Na Střeleckém ostrově měl hlavní slovo psí štěkot

Archiv pořadů TV Praha 1 najdete na serveru YouTube na adrese http://www.youtube.com/mestskacastpraha1